Novinky  
   
 09.11.2017 Nová verze grafů
 

Implementovali jsme zcela novou verzi grafů, která především rozšiřuje uživatelské možnosti práce s grafickou prezentací reportů. Nová verze grafů je založena na nástrojích firmy DevExpress®.

 01.03.2016 Dashboardy
 

Pro názornější zobrazení aktuálních dat jsme systém doplnili o možnost prezentace v dashboardech. K dispozici jsou dashboardy pro prodeje, skladové zásoby, objednávky a návštěvy, a to jak za celou firmu, tak za region obchodního zástupce.

 26.03.2015    Šablony reportů
 

Pokud uživatel potřebuje opakovaně vyhodnocovat report podle stejných výběrových kritérií, uloží si report s nastavenými kritérii jako šablonu. Po jejím znovuotevření se vyvolá tento report s  automaticky nastavenými výběrovými kritérii ze šablony.

Šablony jsou k dispozici pro prodejní i návštěvní reporty.

 19.05.2014 Transferové objednávky na Slovensku
 

Ve spolupráci s firmou PharmINFO spol. s r.o. jsme implementovali a zpřístupnili možnost odesílání transferových objednávek z našeho systému i pro slovenské zákazníky.

 15.03.2014 Zadávání objednávek v offline režimu
 

Objednávky lze nyní zadávat v terénu i bez internetového signálu. Offline režim je součástí internetové aplikace, nejedná se o klientský software.

 30.09.2013 Evidence fotografií
 

Uživatelé nyní mohou nahrávat fotografie či jiné obrázky k objektům. Funkce se dá využít například k tomu, aby obchodní zástupci evidovali ve Fleetu fotografie objektů pořízené při návštěvě, k evidenci naskenovaných dokumentů a podobně.

 30.07.2013    Výukové video ukázky
 

Jako součást standardní uživatelské podpory jsme do Fleetu přidali video ukázky demonstrující  založení klienta, zadání návštěvy, zadání objednávky a další nejčastěji používané postupy uživatelů.

 01.10.2012 Vyhodnocování dat v mapě
 

Další novinkou ve funkcích Fleetu implementace mapového modulu Fleet Geomap. Ten slouží pro vyhodnocení dat z Fleetu (prodeje, návštěvy, náklady) v mapě okresů a v mapě regionů.

 28.03.2012 Transferové objednávky online
 

Do modulu pro zadávání objednávek jsme přidali možnost online odeslání objednávky na objednávkový portál příslušného distributora. Před odesláním závazné objednávky je otestován stav skladu pro jednotlivé přípravky, uživatel může objednat přípravky i jen s částečným vykrytím. Závazná objednávka včetně vykrytí jednotlivých objednávaných přípravků je uložena do databáze Fleetu.

 

 

inPage.cz - webové stránky, doména a webhosting snadno.